Płytki Coffee Foam to pomysł na pobudzające wnętrze

Nie wyobrażasz sobie poranka kawy bez gorącej i aromatycznej kawy? W takim razie, kuchnia wykończona z pomocą płytek z kolekcji Coffee Foam to idealne rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb. Firma Opoczno po raz kolejny potwierdziła umiejętność tworzenia stylowych, klasycznych płytek, które możemy zastosować w każdym, eleganckim wnętrzu.

 

Aranżacje kuchni z płytkami Coffee Foam

Motywem przewodnim tej kolekcji są płytki ścienne Coffee Foam dostępne w kolorze białym. Przez płaską powierzchnię przebiega struktura przywodząca na myśl piankę w filiżance gorącej i aromatycznej kawy. Wykończenie w stylu mikrogranilii sprawia, że płytki są delikatnie chropowate, ale miłe w dotyku.

Wnętrzom tworzonym w oparciu o kolekcje Coffee Foam dedykowane są drewnopodobne płytki podłogowe oraz listwy wykończeniowe. Dzięki temu, jesteśmy w stanie szybko i wygodnie stworzyć spójną, elegancją całość. Płytki Coffee Foam świetnie sprawdzą się także w łazience oraz toalecie.

Dlaczego warto wybrać płytki Opoczno?

Firma Opoczno od wielu lat kojarzy nam się z wysoką jakością wykonania, niebanalnym wzornictwem oraz podążaniem za aktualnymi trendami. Kolekcja Coffee Foam świetnie sprawdzi się w klasycznych wnętrzach. Strukturalne płytki w białym odcieniu doskonale komponują się z wykończeniem drewnianym. Rektyfikowane płytki tworzą spójną powierzchnię bez konieczności fugowania. Drobnym minusem lekko chropowatej powierzchni jest nieco trudniejsza pielęgnacja. Przy zastosowaniu odpowiednich środków, czyszczenie nie powinno nam jednak sprawić większych trudności.

Kolekcja Coffee Foam dostępna w darmowej dostawie

Pozytywną informacją dla osób zainteresowanych pozyskaniem płytek Coffee Foam jest możliwość uzyskania darmowej dostawy. W tym celu wystarczy złożyć zamówienie o wartości przynajmniej 1900 złotych. Jeśli nie wyobrażasz sobie życia bez filiżanki aromatycznej i gorącej kawy, płytki Opoczno w kolekcji Coffee Foam z pewnością sprostają Twoim wymaganiom.