Eleganckie płytki ścienne Selina do łazienki

Kolekcja płytek Selina została zaprojektowana z myślą o stonowanych i eleganckich łazienkach. Sprawdzą się doskonale zarówno w aranżacjach klasycznych, jak również nowoczesnych. W skład kolekcji wchodzą strukturalne płytki wykończone mikrogranilią, płytki drewnopodobne, a także ścienne płytki kamieniopodobne, które świetnie komponują się z dekorem płytek Selina.

W jaki sposób możemy wykorzystać płytki Selina?

To doskonała propozycja do przestronnych oraz dobrze oświetlonych łazienek. Płytki ścienne Selina są wykończone mikrogranilią. To chropowata powierzchnia przyjemna w dotyku. Struktura płytek świetnie załamuje światło tworząc dodatkowy walor estetyczny.

Aranżację z kolekcją płytek Selina są bardzo uniwersalne. Autor kolekcji, marka Opoczno, poleca klientom łączenie strukturalnych płytek Selina z podłogowymi płytkami drewnopodobnymi oraz szarymi płytkami kamieniopodobnymi na ścianę. Całość prezentuje się imponująco.

Czym charakteryzują się płytki ścienne Selina?

Producent Opoczno słynie z wysokiej jakości wykonania, a także stylowego wzornictwa o uniwersalnym charakterze. Kolekcja Selina to doskonały przykład płytek gresowych, które sprawdzą się przy aranżacjach klasycznych oraz nowoczesnych. Całość aranżacji ma chłodny wydźwięk, pasujący do klimatu łazienki oraz toalety. Akcentem urozmaicającym są jednak płytki drewnopodobne. Płytki odznaczają się wysoką odpornością na wilgoć, skrajne temperatury oraz zabrudzenia. Utrzymanie ich w nienagannej czystości nie sprawi nam najmniejszych problemów, pomimo nieco chropowatej powierzchni.

Płytki Selina dostępne w darmowej dostawie

Do dyspozycji klientów pozostają różne formaty płytek w dużych rozmiarach, co ograniczy konieczność docinania. Selina to płytki rektyfikowane, a zatem niewymagające fugowania. Dobrą wiadomością dla klientów jest darmowa dostawa. Przy zamówieniach o wartości min. 1900 złotych, zamówione płytki marki Opoczno zostaną dostarczone pod wskazany adres bez dodatkowych kosztów.