Ciekawe wzornictwo Opoczno nerina slash

Płytki Nerina Slash do modnej i funkcjonalnej łazienki

W ostatnich miesiącach obserwowaliśmy wzrost popularności płytek betonopodobnych. Ten trend prędko się nie zmieni, biorąc pod uwagę, jak duże wrażenie robią aranżacje stworzone z gresu inspirowanego betonem. Kolekcja Nerina Slash marki Opoczno to dobra propozycja dla wszystkich miłośników bardziej surowych stylów industrialnych oraz nowoczesnych.

Jakie możliwości otwierają przed nami płytki Nerina Slash?

W kolekcji Nerina Slash znajdziemy zarówno płytki ścienne, jak również ścienno-podłogowe. Są one inspirowane gładkim betonem. Powierzchnia została wykończona chropowatą, przyjemną w dotyku mikrograniliną. Płytki świetnie załamują światło, co daje dodatkowy efekt estetyczny. Kolekcja Nerina Slash oferuje również płytki dekoracyjne o strukturalnej powierzchni z motywem popękanych i zarysowanych kwadratów. Nadaje to całości charakteru oraz indywidualnego stylu.

Płytki odznaczają się wysoką odpornością na ścieranie, zabrudzenia oraz wilgoć. Sprawdzą się zarówno w łazienkach, toaletach, jak również kuchniach zachowanych w stylu industrialnym.

Dlaczego warto wybrać tę kolekcję?

Jak już wspomnieliśmy, płytki betonopodobne cieszą się bardzo dużą popularnością, która nie przeminie w najbliższych latach. Jest to ponadczasowe rozwiązanie, które nawet po kilkunastu latach będzie prezentować wyjątkową estetykę oraz elegancję za pewną dozą surowości. Opoczno Nerina Slash to płytki zachowane w najwyższej jakości, łatwe w czyszczeniu, a także dobrze łączące się z różnymi rodzajami powierzchni. Kilka formatów oraz odcieni szarości pozwala na lepsze dostosowanie stylistyki do swoich potrzeb.

Kolekcja Nerina Slash w darmowej dostawie

Osoby zainteresowane pozyskaniem płytek z kolekcji Nerina Slash, mogą zapewnić sobie darmową dostawę. Wystarczy złożyć zamówienie na kwotę przynajmniej 1900 złotych, w którym znajdą się produkty Opoczno. Wówczas, zamówione produkty zostaną dostarczone pod wskazany adres bez dodatkowych kosztów.